Witaj na stronie startowej
wtorek, 16 grudnia 2014 10:03

KOMUNIKAT RADY RODZICÓW

dotyczący dobrowolnych składek na Radę Rodziców w roku szkolnym 2014/2015

W związku z obowiązkiem dokumentowania (księgowania) wpłat na Radę Rodziców prosimy aby:

• rodzic/opiekun prawny dokonujący wpłaty indywidualnej przelewem na konto Rady Rodziców koniecznie w tytule wpłaty zamieścił imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza np. Jan Kowalski,  klasa 1a
  • skarbnicy klas wpłaty gotówkowej dokonują wyłącznie osobiście do skarbnika Rady Rodziców Pani Joanny Staroń (klasa IIa) w czasie spotkania z rodzicami wraz  z listą imienną, kwotą wpłaty wpłacających z danej klasy

Wpłat na Komitet Rodzicielski można dokonywać bezpośrednio na konto Rady Rodziców

Nr konta 31 8467 0001 0000 3027 2000 0001

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu

Poprawiony: wtorek, 16 grudnia 2014 10:14

Wywiadówka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2014 21:03

Wywiadówka

Spotkanie dla rodziców, na którym przekazane zostaną informacje o ocenach semestralnych oraz zachowaniu odbędzie się w środę, 17 grudnia 2014. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 uroczystym koncertem bożonarodzeniowym w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum, następnie rodzice udadzą się do klas. W tym dniu odbędzie się również kiermasz świąteczny.

Serdecznie zapraszamy !

Zebrania klasowe z wychowawcami odbędą się w następujących salach:

Ia mgr Monika Balczarek Sala nr 23 - II piętro

Ib mgr Joanna Celińska – Pacholczyk Sala nr 13 - I piętro

Ic mgr Alicja Flakus Sala nr 19 - II piętro

Id mgr Barbara Odoj Sala nr 5 - parter

IIa mgr Klaudiusz Kokot Sala nr 17 - I piętro

IIb mgr Katarzyna Orkiszewska- Mokry Sala nr 11 - I piętro

IIc mgr Aleksandra Lebel Sala nr 11a - I piętro

IId mgr Ewa Brol Sala nr 12 - I piętro

IIIa mgr Walentyna Gubała Sala nr 15 - I piętro

IIIb mgr Joanna Skolik – Dąbrowska Sala nr 18 - I piętro

IIIc mgr Ewa Furmaniuk Sala nr 7 - parter

IIId mgr Katarzyna Michalska Sala nr 21 - II piętro

Szkolny Klub Wolontariusza PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:51

Mikołaj w szpitalu w Zabrzu

4 grudnia Święty Mikołaj ( Szymon Michoń 3d) wraz z aniołami (Magda Nowak 3d, Kasia Jabłońska 3c) odwiedził dzieci przebywające w Szpitalu Klinicznym z Zabrzu. Mikołaj przygotował ponad 30 paczek dla grzecznych maluchów oraz nieco starszych dzieciaków ;) Słodycze oraz drobne upominki zostały zakupione za pieniądze zebrane podczas dotychczasowych akcji Szkolnego Klubu Wolontariusza, m.in. andrzejkowego kiermaszu ciasta.

Wyjazd zorganizowały panie Joanna Olech-Cofałka oraz Katarzyna Michalska.

Poprawiony: poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:59

Szkolne Koło Teatralne PDF Drukuj Email
czwartek, 11 grudnia 2014 20:54

Teatralne piątki

W dniu 5 grudnia br. odbyła się ostatnia już próba aktu I do spektaklu pantomimicznego pt: "Niezwykły wehikuł czasu profesora Talenta wyrusza w przyszłość", w której uczestniczyła część grupy z Zespołu Aktorskiego oraz Zespół Dźwiękowy. Nad całością czuwał opiekun Koła Teatralnego- polonistka, pani Joanna Celińska-Pacholczyk. Po raz pierwszy spotkali się również aktorzy, którzy wystąpią w akcie II, zapoznali się oni z tekstem scenariusza i przydzielonymi rolami, uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym omówienia fabuły tego aktu oraz scenografii i choreografii do tej części inscenizacji.

Za tydzień pierwsza próba drugiego fragmentu przedstawienia bez słów. Na cotygodniowych spotkaniach młodzież uczy się zachowań scenicznych i przygotowuje się do wystawienia samodzielnie wyreżyserowanego spektaklu, którego fabuła, w porównaniu z ubiegłoroczną pantomimą, została rozbudowana i wzbogacona o zupełnie nowe pomysły inscenizacyjne.

Równocześnie z działaniami Zespołu Aktorskiego trwają prace Zespołu Scenograficznego pod kierunkiem nauczycielki zajęć artystycznych-pani Ewy Kolricz. Drużyna ta wykonuje na bieżąco rekwizyty do kolejnych fragmentów spektaklu, elementy strojów aktorów oraz scenografii. Mocnym akcentem w tegorocznym spektaklu będą efekty specjalne, o które zadbają członkowie wspomnianego Zespołu. Elementami wzbogacającymi spektakl pantomimiczny będą układy taneczne, do których choreografię opracowała pani Katarzyna Orkiszewska-Mokry, nauczyciel wychowania fizycznego, nadzorujący próby taneczne.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Kaim
poniedziałek, 01 grudnia 2014 23:20

UCZENNICE klasy IIId biorą udział w konkursie "Projekt z klasą". Nasz projekt został zamieszczony w Galerii Projektów na stronie konkursu. Od 2 do 16 grudnia 2014 roku trwa otwarte głosowanie on line. Aby oddać głos na nasz projekt ( numer 317) :

1. Wejdź na stronę www.projektzklasa.pl, zakładka konkurs.
2.W Galerii Projektów odszukaj nasz projekt - numer 317.
3. Kliknij przycisk "GŁOSUJ".
4.Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przciskiem  "OK".
UWAGA!! Każdy Oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e - mail. Masz na to 24 godziny.

ZAGŁOSUJ!
Liczymy na Ciebie!

Możesz oddać tylko jeden głos dziennie.

Grupa uczennic klasy IIId.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 21
Copyright © 2014 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.