Witaj na stronie startowej
Szkolny Klub Wolontariusza PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 stycznia 2015 00:05

Świąteczny koncert

19 stycznia nasz szkolny chór wystąpił z koncertem kolęd w zaprzyjaźnionym Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" w Tarnowskich Górach. Ponad 30 osobowa grupa solistek i solistów zaprezentowała świąteczny repertuar w skład, którego wchodziły zarówno tradycyjne kolędy jak i współczesne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej.

Nie zabrakło popisów gry na instrumentach ( gitara, flet i keyboard). Wyjazd odbył się w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Opiekunem chóru jest pani Justyna Otolińska.

Poprawiony: poniedziałek, 26 stycznia 2015 00:11

Szkolny Klub Wolontariusza PDF Drukuj Email
niedziela, 25 stycznia 2015 19:23

Spotkanie noworoczne z dziećmi z Domu Dziecka w Piekarach Śląskich

W ubiegły czwartek 15 stycznia 2015r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie noworoczne połączone ze śpiewaniem kolęd, które odbyło się w Klubie 5 w Piekarach Śląskich. Grupa 15 wolontariuszek, wśród których były chórzystki, przygotowała występ artystyczny oraz rozdała prezenty.  Uczniowie naszej szkoły  przygotowali imienne podarunki dla wszystkich 45 wychowanków Domu Dziecka. W sumie w robienie prezentów zaangażowało się ponad 90 osób, czyli prawie 1/3 wszystkich uczniów w szkole. Nasi gimnazjaliści bardzo chętnie biorą udział w tej corocznej akcji. Darczyńcy znali imiona i wiek wychowanków  i na tej podstawie przygotowywali podarunki.  Do każdego z nich uczniowie dołączyli kartki z życzeniami oraz swoje zdjęcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom zaangażowanym w to wspaniałe dzieło wolontariatu.

Akcję przygotowała Katarzyna Michalska z pomocą Joanny Olech- Cofałki i Syblilli Rakoczy.

W spotkaniu noworocznym wzięły udział:

- Wikoria Aleksiuk, Dagmara Kaczmarek 3d

- Wiktoria Kołodziejczyk, Magdalena Mokry 3b

- Aleskandra Hain, Wiktoria Kierzek, Wiktoria Bereżewska 3c

-Anna Matysek, Aleksandra Wylężek 2a

-Marta Kubica 2c

-Weronika Rogacka, Oliwia Ziobro, Natasza Mentel 1d

- Magdalena Ślązok, Karolina Saternus 1a

Poprawiony: niedziela, 25 stycznia 2015 19:40

Preorientacja zawodowa PDF Drukuj Email
środa, 21 stycznia 2015 17:08

Z wizytą w Gastronomiku

16 stycznia nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach gastronomicznych zorganizowanych przez Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach. Ćwiczyli umiejętność przyrządzania naleśników w różnych wersjach a później zwiedzali szkołę i poznawali jej ofertę edukacyjną.

Poprawiony: środa, 21 stycznia 2015 17:16

Tydzień z Językiem Hiszpańskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Kaim
wtorek, 13 stycznia 2015 21:31

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (02.02 - 06.02) będzie zorganizowany dla gimnazjalistów również w naszej szkole Tydzień z Językiem Hiszpańskim. W trakcie tego tygodnia uczniowie nauczą się użytecznych zwrotów, poznają kulturę Hiszpanii oglądając krótkie filmy oraz grając w gry edukacyjne. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów. Zajęcia są bezpłatne. Zgłoszenia do 29 stycznia - czwartek

Poprawiony: wtorek, 13 stycznia 2015 21:37

Koło teatralne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 stycznia 2015 19:27
GDZIE TEATR, TAM I MY

W dniu 12 stycznia br. odbyło się pierwsze spotkanie aktorów występujących w III akcie
pantomimicznej inscenizacji, w czasie którego gimnazjaliści poznali treść trzeciego aktu przedstawienia.
W piątek pierwsza próba z ich udziałem.

Poprawiony: wtorek, 13 stycznia 2015 21:33

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 23
Copyright © 2015 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.