Start
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu
Świąteczne zamieszanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Kaim   
środa, 22 stycznia 2014 14:21

"Świąteczne zamieszanie"- to tytuł  przedstawienia, które zostało wystawione w dniu 17 grudnia 2013 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu z okazji tegorocznych Mikołajek oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl Świąteczny, ale o innej niż w ubiegłym roku tematyce, został przygotowany już po raz czwarty przez gimnazjalistów z Świerklańca z myślą o najmłodszych wychowankach Domu Dziecka w Piekarach Śląskich.

Przeczytaj więcej pobierając sprawozdanie w pliku PDF.

Poprawiony: środa, 22 stycznia 2014 14:36
 
Przedstawienie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Odoj   
wtorek, 27 maja 2014 00:14

Przedstawienie tuż, tuż.....

 

Trwa gromadzenie rekwizytów do zbliżającego się przedstawienia pantomimicznego. Członkowie Koła Teatralnego wykonują ostatnie elementy scenografii. Trwają próby. Już niebawem zobaczycie efekty naszej pracy:)

 

 
Kanonizacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Odoj   
wtorek, 20 maja 2014 21:09

Uroczystości z okazji Kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II

 


 

Dnia 29 kwietnia o godzinie 12.00 uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum uczestniczyli we Mszy Św. dziękczynnej za dar kanonizacji swego patrona Jana Pawła II. Mszy św. przewodniczył ks. prałat dr hab. Jerzy Kostorz, prof. UO., który wygłosił także kazanie o potrzebie walki o świętość. Msze św. koncelebrowali ks. Rafał Szot, ks. Rajnard Gronowski, ks. Andrzej Biwo, ks. Krzysztof Plewnia, ks. Krzysztof Ochab. Msze Św. uświetnił chór szkolny. Po mszy św. pan wójt Kazimierz Flakus ofiarował gimnazjum księgę pamiątkową. Później wystąpił chór szkolny pod przewodnictwem pani Justyny Otolińskiej, który przypomniał życie i nauczanie św. Jana Pawła II. Zakończeniem uroczystości było rozwiązanie konkursu plastycznego pt. Jan Paweł II – papież miłości. Po zakończonych uroczystościach uczestnicy mogli oddać cześć relikwiom świętego patrona oraz podziwiać wystawę "Nasze Świadectwo- słowa Jana Pawła II urzeczywistniamy poprzez czyny" .


Poprawiony: wtorek, 20 maja 2014 21:22
 
Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Kaim   
piątek, 20 czerwca 2014 11:08

Zakończenie roku szkolnegoUroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Odbędzie się dnia 27 czerwca 2014

Spotykamy się o godz. 8:00 w kościele na Mszy Św. a następnie przechodzimy do szkoły, gdzie uroczystości rozpoczną sie o godz. 9:15.

 
Festyn rekreacyjno - sportowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Kaim   
piątek, 20 czerwca 2014 10:57

FestynFestyn rekreacyjno - sportowy "Rio De Świerklaniec" z powodu prognozy pogody może zostrać przesunięty. Na wtorek prognozowane są opady, dlatego decyzja o terminie festynu zostanie podjęta w poniedziałek 23 czerwca.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 14
Copyright © 2014 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.