Start Ogłoszenia Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Odoj   
środa, 07 grudnia 2011 00:00

Zdjęcie konkursowe 

Sonia Kokot została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. "Pomagam...".organizowanego w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu. Jury w swoich ocenach poza zgodnością prac z tematem, brała również pod uwagę oryginalność zdjęcia, kompozycję  i efekt artystyczny. Zdjęcie Soni zatytułowane "Wspólnie przez życie" zyskało uznanie kapituły konkursu, w skład której weszli min.: prezes Związku Polskich Artystów Fotografików oraz profesjonalni fotografowie. Serdecznie gratulujemy!

 Zdjęcie Soni  zostało wykonane podczas wspólnego spaceru naszych wolontariuszy  z mieszkańcami tarnogórskiego Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń (4.11.11). Zdjęcie nosi tytuł "Wspólnie przez życie".

Poprawiony: środa, 07 grudnia 2011 19:34
 
Copyright © 2015 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.