Start Ogłoszenia Konkurs fotograficzny

Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty

Globalw sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do szkół publicznych. Czytaj tutaj ....

DZIĘKI DOTACJI CELOWEJ NA PODRĘCZNIKI UCZNIOWIE ROZPOCZYNAJĄCY NAUKĘ W PIERWSZEJ KLASIE GIMNAZJUM, OD 1 WRZEŚNIA 2015 ROKU OTRZYMAJĄ W SZKOLE NA POCZĄTKU WRZEŚNIA DARMOWY KOMPLET PODRĘCZNIKÓW  (OPRÓCZ PODRĘCZNIKA DO RELIGII).

Konkurs fotograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Odoj   
środa, 07 grudnia 2011 01:00

Zdjęcie konkursowe 

Sonia Kokot została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. "Pomagam...".organizowanego w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu. Jury w swoich ocenach poza zgodnością prac z tematem, brała również pod uwagę oryginalność zdjęcia, kompozycję  i efekt artystyczny. Zdjęcie Soni zatytułowane "Wspólnie przez życie" zyskało uznanie kapituły konkursu, w skład której weszli min.: prezes Związku Polskich Artystów Fotografików oraz profesjonalni fotografowie. Serdecznie gratulujemy!

 Zdjęcie Soni  zostało wykonane podczas wspólnego spaceru naszych wolontariuszy  z mieszkańcami tarnogórskiego Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń (4.11.11). Zdjęcie nosi tytuł "Wspólnie przez życie".

Poprawiony: środa, 07 grudnia 2011 20:34
 
Copyright © 2016 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.